22. Під час сушіння картопля втрачає 85 % своєї маси. Скільки сухої картоплі отримаємо із 240 кг

свіжої? ДАЮ 15 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тушин Михаил.

Ответ:

) 100 – 85 = 15 (%) – становить суха картопля; 2) 240 : 100 • 15 = 36 (кг) – отримаємо сухої картоплі. Відповідь: 36 кг.

Отвечает Самойлова Диана.

Ответ:↓↓↓

1) 100 - 85 = 15 (%) сухої речовини в свіжій картоплі

2)240 * 15 = 240 * 15 : 100 = 36 (кг) - сухої картоплі отримаємо із 240 кг свіжої.

Отже, з 240 кг свіжої картоплі ми отримаємо 36 кг сухої картоплі.

Надеюсь помогла