Сколько будет (48297+83279)*372(37462-3927)16%


Ответы на вопрос

Отвечает Черевко Яна.

Пошаговое объяснение:

Давайте рассчитаем это выражение шаг за шагом:

48297 + 83279 = 131576

37462 - 3927 = 33535

131576 * 372 * 33535 = 166984603680

16% от этого числа = 26717536668.8

Итак, результат выражения (48297+83279)*372(37462-3927)16% равен примерно 26,717,536,668.8.

Отвечает Голованова Анастасия.

1. Спершу виконаємо операції всередині дужок:
(37462 - 3927) = 33535
(48297 + 83279) = 131576

2. Після цього перемножимо результати:
131576 * 33535 = 4417329460

3. Тепер додамо відсоток 16% до цього значення:
16% від 4417329460 = 0.16 * 4417329460 = 706772713.6

Отже, результат виразу (48297+83279)*372(37462-3927)16% дорівнює приблизно 7,067,727.36.