Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 84 см, що становить 12/8 довжини.висота складає 3/4 від

довжини. Обчисліть об‘єм прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Милана.

Відповідь:

1000188

Покрокове пояснення:

Якщо ширина 84см і це \frac{12}{8} від довжини. Тобто це довжина \frac{12}{8}, а ширина \frac{8}{8}=1. Складемо пропорцію

84-1

x-\frac{12}{8}

x=\frac{84*12}{8*1} =126см

Висота складає \frac{3}{4} від довжини, тоді

126*\frac{3}{4}=94.5см

Формула об'єму паралепіпеда V=a*b*c

V=84*126*94.5=1 000 188см^3