За день на карту надійшло а грн, а було витрачено ь грн. Як змінилась кiлькiсть грошей за день?

Запиши вираз. Чи правильно, що кiлькiсть грошей на карті зменшилась на 10 грн. якщо а = 30, b = 20? Так чи ні ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.

Ответ:

Припустимо, що на карті було х грн, виходить що у кінці дня на карті було х+а-ь грн. Тобто, при а=30, а ь=20 х+30-20=х+10. Тобто, відповідь Ні

Пошаговое объяснение:

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

Скдадаємо вираз:

а-b. Або можна написати "початкова сума"+а-b.

30-20=10. Оскільки 10 це додаткове число, то кількість грошей на карті збільшилося на 10. Отже, ні.