Запишіть у вигляді десяткового дробу: 9%; 15%; 145%; 3,5%помогите пожалуйста))​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильенко Алеша.

Відповідь:

9%=0,09

15%=0,15

145%=1,45

3,5%=0,035

Завдання:

Запишіть у вигляді десяткового дробу: 9%; 15%; 145%; 3,5%.

Пояснення:

Щоб будь-яку кількість відсотків записати у вигляді десяткового дробу або натурального числа треба число, яке стоїть перед знаком % , поділити на 100.

Розв'язання:

9\% =   \dfrac{9}{100}  = 0,09

15\% =  \dfrac{15}{100}  = 0,15

145\% =  \dfrac{145}{100}  = 1,45

3,5 \% =  \dfrac{3,5}{100}  = 3,5 \div 100 = 0,035

#SPJ1