Обчисли: а)20% від 1000;2400 б)37,5% від 200;600 ПЛІІССС


Ответы на вопрос

Отвечает Захарченко Марія.

20% від 1000 = 0,2×1000=200

20% від 2400 = 0,2×2400=480

37,5% від 200 = 0,375×200=75

37,5% від 600 = 0,375×600=225