Розв'яжіть рівняння а) ах - 9 = 7 б) ( а+6) * х = 21а


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Арсен.

Ответ:a) Для розв'язання рівняння ах - 9 = 7 спершу додамо 9 до обох боків рівняння, щоб виділити змінну "ах" на одному боці:

ах - 9 + 9 = 7 + 9

Це призведе до спрощення:

ах = 16

Тепер розділимо обидва боки на "х", щоб виразити "а":

(ах)/х = 16/х

а = 16/х

Це є розв'язком рівняння.

б) Для розв'язання рівняння (а+6) * х = 21а спершу розкриємо дужки, перемноживши обидва члени виразу:

ах + 6х = 21а

Тепер давайте виділимо "а" на одному боці і "х" на іншому:

ах - 21а = -6х

Поділімо обидва члени на "а", якщо "а" не дорівнює нулю (оскільки ділення на нуль неможливе):

(ах - 21а)/а = (-6х)/а

х - 21 = -6x

Тепер додамо 6x до обох боків:

х + 6x - 21 = 0

7x - 21 = 0

Тепер додамо 21 до обох боків:

7x = 21

Та, найпослідніше, поділимо обидва боки на 7:

(7x)/7 = 21/7

x = 3

Отже, розв'язок рівняння (а+6) * х = 21а - це x = 3.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Милых Анжелика.

Ответ:

ax=7+9

ax=16

a=16/x

x=16/a

ax+6x=21a

ax=21a-6x

a=(21a-6x)/x

x=(21a-6x)/a