Знайдіть найменший корінь рівняння |4х-1|=7 30 БАЛОВ!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Болатбаи Бекарыс.

Ответ:

Для знаходження коренів рівняння |4x - 1| = 7, спочатку розглянемо два варіанти знаків в абсолютній величині:

1. 4x - 1 = 7

2. 4x - 1 = -7

1. 4x - 1 = 7

Додамо 1 до обох боків рівняння:

4x = 8

Розділимо обидва боки на 4:

x = 8 / 4

x = 2

2. 4x - 1 = -7

Додамо 1 до обох боків рівняння:

4x = -6

Розділимо обидва боки на 4:

x = -6 / 4

x = -3/2

Отже, ми знайшли два корені рівняння |4x - 1| = 7:

x₁ = 2

x₂ = -3/2

Найменший корінь цього рівняння - це x₂ = -3/2.