Відношення числа у до числа 24 дорівнює 5/6 знайдіть число у​


Ответы на вопрос

Отвечает Жадаева Ксения.

Відповідь: у = 20

Пояснення:

\frac{y}{24} =\frac{5}{6} \\y=\frac{24*5}{6} =4*5=20