Помогите решить задачу.Фірма виділила 24000грн для оновлення обладнання ,це 2/5 загального

доходу.Третину доходу пішла на податки ,а решту грошей витратили на благодійність.Скільки грошей витратили на благодійність?

Ответы на вопрос

Отвечает Биличенко Виктория.

Ответ:

16000 грн

Пошаговое объяснение:

Весь дохід фірми - це 100% або 1 ( одна ціла )

На оновлення обладнання виділили 24 000 грн і це 2/5 загального доходу , отже складемо пропорцію і знайдемо доход фірми :

24000  грн - 2/5

  х   грн      - 1

х = 24000 * 1 : 2/5 = 24000 * 5/2 = 12000 * 5 = 60 000  грн - дохід фірми.

Третина доходу , тобто 1/3 частина пішла на податки , це склало :

60 000  * 1/3 = 20 000  грн - пішло на податки

Залишилось доходу :

60 000 - 24 000 - 20 000 = 16 000 грн.

Отже на благодійність пішло 16 000 грн.