Мама купила яблука для своїх дітей: Наталки, Олі і Сергія. Наталка прийшла додому перша,

порахувала яблука, взяла собі третину всіх яблук і пішла. Потім прийшла Оля і, вва- жаючи, що вона прийшла перша, порахувала яблука, взяла третину всіх яблук і пішла. Нарешті прийшов Сергійко і взяв третю частину залишених яблук. Після цього в сумці залишилося 8 яблук. Скільки яблук купила мама для дітей?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Андрей.

Ответ:

Нехай мама купила x яблук.

Тоді Наталка взяла \frac{1}{3}x, Оля взяла \frac{1}{3}*\frac{2}{3}x=\frac{2}{9}x, а Сергій взяв \frac{1}{3}*\frac{4}{9}x=\frac{4}{27}x яблук.

x - \frac{1}{3}x -  \frac{2}{9}x - \frac{4}{27}x = 8

\frac{8}{27}x = 8

x=27

Віповідь: 27 яблук.

Пошаговое объяснение: