1. Мати поклала на стіл сливи і сказала трьом синам, щоб вони, повернув- шись зі школи, поділили їх

поpівну. Першим прийшов додому Михайло і взяв собі третю частину слив. Потім повернувся Петро і взяв третю частину від тих слив, що були на столі. Потім прийшов Микола і теж взяв третю частину слив, які він побачив. Скільки слив залишила мати, якщо Микола взяв 4 сливи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дамиров Дамир.

Ответ:

мама оставила 27 слив

Пошаговое объяснение:

задача решается легко задом наперёд

4*3=12 слив увидел Микола

12/2*3=18 слив увидел Пётр

18/2*3=27 слив увидел Михайло