Між сніданком і обідом Евген з"їв 7 слив з тих що лежали на тарілці. Після обіду мати поклала туди

ще 14 слив. Між обідом і вечерею Евген з"ів 9 слив Після вечері мати поклала ще 5 слив, і на тарілці стало 20 слив. Скільки слив було на тарілці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Арина.
Х - слив з самого початку
Складемо рівняння
(х-7)+14-9+5=20
х-7=20-14+9-5
х=10+7
х=17
17-слив було з самого початку на тарілці