Між сніданком і обідом Євген з'їв 7 слив з тих,що лежали на тарілці.Після обіду мати поклала туди

ще 14 слив.Між обідом і вечерею Євген з'їв 9 слив.Після вечері мати поклала ще 5 слив,і на тарілці стало 20 слив.Скільки слив було на тарілці спочатку?(з умовою і поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Нам Рита.
Идём с конца задачи. 20-5=15 столько слив мама полжила между ужином и обедом. Евгений съел 7 слив, значит мы их прибавляем. 15+7=22
22-14=8 так-как мама положила 14 слив мы вычитаем. и 8+7=15