3. Знайди відношення величин. а) 48 м i 36 м; В) 1,05 м і 15 см; б) 6,4 кг і 400 г; г) 250 км і 2,5

год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Nurmamedova Emiliya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 48 м i 36 м  48/36= 4/3= 1 1/3

В) 1,05 м і 15 см  105 / 15= 7

б) 6,4 кг і 400 г  6400/400 = 16

г) 250 км і 2,5 год.​ 250 / 2,5= 100 км/год.