1)Подайте у вигляді дробу зі знаменником 30 наступні дроби 3/10; 7/15 2)Розташуйте числа у

порядку зростання 24/8; 81/95; 41/39

Ответы на вопрос

Отвечает Garifullin Karim.

Ответ:

3/10=9/30

7/15=14/30

Пошаговое объяснение:

Розташуйте числа у порядку зростання:

81/95; 41/39; 24/8;