СРОЧНО ПЖ ДАЮ 35 БАЛОВ!!!знайти найменший спільний дільник чисел 66 і 132​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Диана.
Розкладемо на прості множники 66 і 132
66=2* 3* 11
132 = 2*2 *3*11
Виберемо однакові прості множники в обох числах
2, 3, 11
Знаходимо добуток однакових простих множників
НСД ( 66; 132 ) = 2*3 *11 = 66
Отвечает Domaskin Egor.

Ответ:

Найменший спільний дільник 264