Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спільне кратне чисел 280 і 350​


Ответы на вопрос

Отвечает Середин Никита.
280 =2 * 2 * 2 * 5 * 7

350 =2 * 5 * 5 * 7

HCД (280и 350)=2 * 5 * 7=70 -

найбільший спільний дільник

HCK (280 и 350)=2 * 2 * 2 * 5 * 5 * 7=1

400 - нейменше спільне кратне