техника сатып алу ушин бир отбасы оз бюджетинен 50000 рубль болди.Бул акшага кандай турмыстык

техникалар сатып алуга болады?Артурли нусканы карастыр.Соманы кагаз акшамен жинактауга комектес срочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Царёв Юрий.
1.28.000руб(ыдыс жу)+21.000(духовка)=49.000
2.45.000руб(холодильник)+4.000(микроволновка)=49.000
3.32.000(стералка)+6.000(пылесос)=38.000+4.000(микроволновка)=42.000+3.000(утюг)