Вода при замерзанні збільшує свій об'єм на 1/11. На яку частину зменшиться об'єм льоду при

перетворенні його на воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Данил.
Х - было воды; х + 1/11 х = 12х/11 - после увеличения; 12х/11 - 100%; ((х) / (12х/х)) *100% = 91 2/3 %; 100% - 91 2/3 % = 8 1/3 %