У концертному залі 9 рядів по 16 місць у кожному і 7 рядів по 22 місця у кожному. Скільки всього

місць у концертному залі?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипенко Данил.

Ответ:298

9•16+7•22=144+154=298

Пошаговое объяснение:

Отвечает Майоров Олег.

Ответ: всего 9*16+7*22=90+54+154=298 мест.

Пошаговое объяснение: