Сума трьох чисел дорівнює 70. Перше число-21, друге на 3 менше, ніж перше. чому дорівнює третє

число?

Ответы на вопрос

Отвечает Різник Лєна.

21-3=18 второє число

70-21-18= 31 -третє число

Отвечает Василенко Светлана.

21+y+z=70

21-3=18

21+18+z=70

z+70-21-18=31