розвяжіть задачу на концерт прийшло 800 людей 50% чоловіки 25% жінок скільки чоловіків жінок і

дітей прийшло на концерт

Ответы на вопрос

Отвечает Лешко Даниил.

50% = 0,5. 25% = 0,25

Мужчин: 800*0,5=400

Женщин: 800*0,25=200

Детей: 800-(400+200)=200