Розв'яжи задачу. У першому та другому цехах працює 269 робітників, у другому й третьому — 189

робітників, а в першому та третьому 256 робітників. Скільки робітників працює в кожному цеху окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

У перщому цеху працює 168 робітників, у другому 101 робітників, а у третьому 88 робітників

Пошаговое объяснение:

Нехай у перщому цеху працює x робітників, у другому y робітників, а у третьому z робітників.

\left \{\begin{array}{l} x + y = 269 \\ y + z = 189 \\ x + z = 256\end{array} \right   \left \{\begin{array}{l} x + y = 269 \\ y = 189 - z \\ x = 256 - z\end{array} \right \Longrightarrow 256 - z + 189 - z = 269

256 - z + 189 - z = 269

445 - 2z = 269

2z = 176|:2

z = 88

y = 189 - z = 189 - 88 = 101

x = 256 - 88 = 168