4 Вкладних внис до банку 1000 грн пид 20% річных Скільки гривень буде на його рахунку 2рокы​


Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Алексей.

Ответ:

1440

Пошаговое объяснение:

1000:100*20=200(грн)за 1 год

1200:100*20=240(грн)за 2 год

1000+200+240=1440