Розв'яжи задачу двома способами. у трьох павільйонах сховалося від дощу 97школярів.У першому 24

школярі,у другому 33. Скільки школярів було у третьому павільйоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Еловиков Никита.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

1)24+33=57 ( у двох павільйонах разом)

2)97-57=40 (від всієї кількості дітей відняли тих, хто в двух)

2 варіант

1)97-24-33=40 (від усієї кількості дітей відняли тіх, хто в першому и другому)