В одному таборі відпочивало 346 школярів, а в другому - на 80 школярів менше, ніж у першому, а в

третьому - на 329 менше, ніж у першому і другому разом. Скільки школярів відпочивало в третьому таборі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.

Ответ:

283

Пошаговое объяснение:

Перший - 346

Другий - 346-80=266

Третій - (346+266)-329=612-329=283

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”