З однієї грядки зайчик Вухань зібрав 16 кг моркви, з другої - на 2 кг більше, а з третьої - на 3 кг

менше, ніж з другої. Скільки кілограмів моркви зібрав Вухань із третьої грядки?

Ответы на вопрос

Отвечает Бучная Ева.

Ответ:

2 грядка 18 кг, 3 грядка 15 кг

Пошаговое объяснение:

Если не правильно извиняюсь

Отвечает Пантюхин Кирилл.
1 грядка -16кг
2 грядка -?кг, на 2 кг >, ніж з 1 грядки
3 грядка -?кг, на 3 кг<, ніж з 2 грядки

1) 16+2=18(кг)-зібрав Вухань з другої грядки
2) 18-3=15(кг)-зібрав Вухань з третьої грядки

Відповідь: 15кг моркви зібрав Вухань з третьої грядки.