Знайдіть найбільший спільний дільник даних чисел, розклавши їх попередньо на прості множники 2295 і

408​

Ответы на вопрос

Отвечает Рововой Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 2295 і 408

2295 = 3 * 3 * 3 * 5 * 17

408 = 2 * 2 * 2 * 3 * 17

Однакові прості множники в обох числах - 3; 17

НСД (2295 ; 408) = 3 * 17 = 51