Помогите плиз. завершить пропуски а) -5а* ( ) = 10а в 2 степени -15 а и если не трудно с

объяснением​

Ответы на вопрос

Отвечает Астров Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 .   а) -5а* (...) = 10аb² - 15а ; беремо праву частину рівності і виносимо

за дужки   - 5а так , як це є в лівій частині рівності :

10аb² -15а = - 5а*(- 2b²+ 3 ) .

Таким чином , замість пропуска маємо    (- 2b²+ 3 ) .

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

-5а*(3-2а) = 10а² - 15а

Пошаговое объяснение:

а) -5а * х = 10а² - 15а

-5ах = -5а(-2а+3) = -5а(3-2а)

х = -5а(3-2а)/(-5а) = (3-2а)

-5а*(3-2а) = -15а+10а² = 10а² - 15а