Даю 50 баллов!!! На склад привезли величезний кавун - 100 кг. Він на 99% складався з води. Погода

стояла суха і спекотна, і через тиждень кавун став містити вже 98% води. Яка стала його вага?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

Смотри......................


Отвечает Чеботарёв Димасик.

Відповідь:

Вага кавуна через тиждень дорівнює 50 кг.

Покрокове пояснення:

Вода з 100кг. кавуна складає 100 * 99% / 100% = 99 кг.

Вага кавуна без води складає 100 - 99 = 1 кг.

Через тиждень кавун став містити вже 98% води, отже кавун без води складає 100 - 98 = 2% та дорівнює 1 кг.

Відповідно загальна вага кавуна дорівнює 1 / 2% * 100% = 50 кг.