Із міста виїхав мотоцикліст, а через 0,5 год навздогін йому ви- рушив автомобіль, швидкість якого

на 35 км/год більша від швидкості мотоцикліста. Через 1,4 год після свого від"ізду авто- мобіль вже випереджав мотоцикліста на 29 км. Знайдіть швидко- сті мотоцикліста і автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барсегян Артём.

Ответ:

Швидкість мотоцикла - 40 км/год;

                   автомобіля - 75 км/год.

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість мотоцикла - х (км/год), тоді автомобіля - х + 35 (км/год). Мотоцикліст їхав: 0,5 + 1,4 = 1,9 год, автомобіліст - 1,4 год.

Тоді за умовою виходить рівняння:

1,4(х + 35) - 1,9х = 29

1,4х + 49 - 1,9х = 29

49 - 29 = 1,9х - 1,4х

0,5х = 20

х = 40

Отже, швидкість мотоцикла - 40 км/год, автомобіля - х + 35 = 40 + 35 = 75 км/год.

Відповідь: 40 км/год; 75 км/год

Отвечает Жиганурова Элина.

Пошаговое объяснение:

Х км/ч скорость мотоциклиста

Х+35 км/ч скорость авто

Время мотоциклиста: 0,5+1,4=1,9 ч

Время автомоб : 1,4 ч

1,4(х+35)-1,9х=29

1,4х+49-1,9х=29

-0,5х=29-49

-0,5х= - 20

Х=40 км/ч скорость мотоциклиста

40+35=75 км/ч скорость авто