Автомобіль проїхав 84 км за 1,2 год. Велосипедист витратив на той самий шлях на 1,8 години

більше. На скільки швидкість ве- лосипедиста менша від швидкості автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Сембекова Шынар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 84 : 1,2 = 70 (км/ч) - скорость автомобиля

2) 84 : 1,8 = 84 : 1. 8/10 =

84 : 18/10 = 84 * 10/18 =

14 * 10/3 = 140/3 = 46. 2/3 (км/ч) - скорость велосипедиста

3) 70 - 46. 2/3 =

69. 3/3 - 46. 2/3 =

23. 1/3 (км/ч) - меньше скорость велосипедиста