Купили 7 олівці за ціною 6 грн і маркер за ціною 24 грн . яка вартість покупки СРОЧНООО


Ответы на вопрос

Отвечает Юрковская Настюша.

Відповідь:

66 грн.

Покрокове пояснення:

1) 7*6=42 грн. Заплатили за олівці;

2) 42+24=66 грн. Вартість покупки.

Отвечает Ермак Максим.

Ответ:  

66 грн. стоимость всей покупки.  

Пошаговое объяснение:  

1) 7*6 =42 грн. (Заплатили за все карандаши)  

2) 42+24 =66 грн. (Стоимость всей покупки)