Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 2,5, а середнє арифметичне двох інших чисел-----

1,7.знайдить середнє арифметичне цих п'яти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 2,5 = 7,5 - сумма трёх чисел

2) 2 * 1,7 = 3,4 - сумма двух чисел

3) 2 + 3 = 5 - всего чисел

4) (7,5 + 3,4) : 5 = 10,9 : 5 = 2,18 - среднее арифметическое пяти чисел