ПУТетянки та Олексія грошей порівну. У Тетянки монети по 10 копійок, а в Олексіяможе бути в

Тетянки і скількипо 25 копійок. Скільки монетв Олексія? Наведи кількаваріантів відповіді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Софья.

150 = 1 грн, 50 коп (у Тетяни)

25 * 6 =Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

10 * 5 = 50 (у Тетяни)

25 * 5 = 50 (в Олексія)

2)

10 * 10 = 100 = 1 грн (у Тетяни)

25 * 4 = 100 = 1 грн (в Олексія)

3)

10 * 15 = 150 = 1 грн, 50 коп (у Тетяни)

25 * 6 = 150 = 1 грн, 50 коп (в Олексія)

4)

10 * 20 = 200 = 2 грн (у Тетяни)

25 * 8 = 200 = 2 грн (в Олексія)