Висота прямокутного паралелепипеда доривнюе 2,7см, що становить9/14його дожини.Знайдить об'эм

паралепипеда,якщо його ширина доривнюэ 3,5см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Антоненко Владислава.

Ответ:39,69см3

Пошаговое объяснение:

2,7 / 9 * 14 = 4,2

2,7 * 4,2 * 3,5 = 14,7 * 2,7 = 39,69см3