У першому ящику було в 5 разів більше груш, ніжу дру- гому. Коли з першого ящика взяли 16 груш, а в

другий поклали 12, то в обох ящиках груш стало порівну. Скільки груш було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Канев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5х-16=х+12

5х-х=12+16

4х=28

х=28:4=7гр во 2 ящ

7х5=35гр  1ящ

Отвечает Адамовский Никита.

Ответ:

в 1 ящике 35 груш, во 2 ящике 7 груш.

Пошаговое объяснение:

1 ящик-5х

2 ящик-х

5х-16=х+12

4х=28

х=7- во 2-ом ящике

7×5=35-в 1-ом ящике