у першому ящику було в 5 разів більше груш ніж у другуму кои з першого ящику взяли 16 груш а в

другий поклали 12 то в обох ящиках груш стало порівну скільки груш було в кожному ящику спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.

Ответ:

у другому ящику х кг груш

тоді у першому 5х кг груш

складаємо рівняння

5х-16=х+12

5х-х=12+16

4х=28

х=28/4=7 кг це у другому ящику спочатку

7*5=35 кг- це у першому ящику спочатку

Пошаговое объяснение: