СРОЧНО ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ Швидкість теплохода у стоячій воді дорівнює 25,4 км/год, а швидкість течії

річки - 1,8 км/год. Скільки кілометрів проходить теплохід: за 1,5 год за течією річки;

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Ответ:

40,8

Пошаговое объяснение:

1,5·(25,4+1,8)=3/2 ·27,2=3/2 ·136/5=408/10=40,8 км проходит теплоход