середній зріст Андрія Івана та Дмитра дорівнює 137,8см Зріст Андрія 140 см а Івана 136см який зріст

Дмитра​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатов Владимир.

Ответ:

137,4

Пошаговое объяснение:

х- зріст Дмитра

( 140+136+х):3=137,8

276+х=137,8*3

276+х=413,4

х=413,4-276

х=137,4