Знайдіть число, 2% якого дорівнюють 15​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

1 спосіб.

Пропорция: 2% - число 15

                   100% - х

х = 15 * 100 : 2 = 750 - те що ми шукаємо.

2 спосіб

1) 15 : 2 = 7,5 - 1% числа;

2) 7,5 * 100 = 750 - те що ми шукаємо.

Вiдповiдь: число 750.

Отвечает Васькина Влада.

Ответ:

750 объяснение есть снизу

Пошаговое объяснение:

если 2% - 15 то

100% - 750