щогодини через кран у резервеувуар наливаєтся 30 л води,а через зливний отвір виливаєтся 10 л води.

скількі літрів води буде а резервеувуарі через 4 години, якщо і кран, і отвір будуть відкритими​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ: 80 л води

Пошаговое объяснение:

30•4=120 (л) набереться за 4 години

10•4=40 (л) вильється за 4 години.

120-40=80 (л)

Відповідь: 80 л води буде в резервеувуарі через 4 години.