На виборах мера проголосувало 80 тис. осіб, що становить 40 відсотків населення міста. Скільки

жителів у місті?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Саша.

Ответ:

200 тис

Пошаговое объяснение:

я решал своим способом.

1. 80 разделить на 2 ровно 40тис( 40 тис это 20%)

2. 80+80+40=200 (40%+40%+20%)

как решить другим способом я хз

Отвечает Степаненко Влад.

Відповідь:

У місті живе 200 000 осіб.

Покрокове пояснення:

80 / 40 × 100 = 200 тис. осіб. - живе у місті.