На виборах мера проголосувало 80 000 осіб,що становить 40 відсотків населення міста скільки жителів

у місті?

Ответы на вопрос

Отвечает Prypadcheva Sofiia.

Відповідь:

200000 жителів

Покрокове пояснення:

80000÷40=2000—1% жителів міста.

2000×100=200000—100%, тобто все населення міста.

Отвечает Бахарев Артём.

40%=0.4

80000×0.4=200000