Знайдіть значення виразу: 61,32 – 61,32 : (a+b), якщо a=3,6, b=4,8;


Ответы на вопрос

Отвечает Плахина Полина.

Ответ: 54

Пошаговое объяснение:

61,3-61,32:(а+b)= 61,3-61,32:(3,6+4,8)= 61,3-61,32:84= 61,3-7,3 =54