Дві бригади побудували дорогу. Перша бригада побудувала 5/7 дороги. Частина дороги, яку побудувала

перша бригада, більша за частину дороги, яку побудувала друга бригада: У скільки разів? Решите пж задачу! УМОЛЯЮ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Юлия.

Ответ:

у 2,5 рази

Пошаговое объяснение:

Перша бригада побудувала 5/7 частину дороги, отже друга бригада побудувала 7/7 - 5/7 = 2/7 частину дороги.

Частина, побудована першою бригадою у 5/7 : 2/7 = 5/7 * 7/2 = 35/14 = 2,5 рази більша.

Отвечает Лис Макс.

Ответ:

5/2 або 2,5 разів

Пошаговое объяснение:

1) 7/7-5/7=2/7 - частина дороги другоі бригади

2) 5/7 / 2/7= 5/7 * 7/2 = 5/2 = 2.5 (разів)