Знайдіть первісну функції f(x) = 5x^2 + 3x^2 - 7, графік якої проходить через точку A(1;-4).


Ответы на вопрос

Отвечает Заратовская Алёна.

Ответ:

8x³/3 - 7x + 1/3

Пошаговое объяснение:

F(x) = 5x³/3 + x³ - 7x + C = 8x³/3 - 7x + C

-4 = 8/3 - 7 + C

8 - 8/3 = C

C = 1/3