10. Якщо один робітник може виконати завдання за 6 год, а другий - за 8 год , то за 1 год ,

працюючи разом, вони вико-нають... завдання. а 1/14 б 7/24 в 1/8 г 1/6​

Ответы на вопрос

Отвечает Банникова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(6+8):2=7часов разом

Отвечает Романенко Карина.

Відповідь:7/24

Покрокове пояснення:

Перший робітник за 1 год виконає 1/6 частину роботи; другий 1/8 частину роботи.

Працюючи разом, виконають:

1/6 + 1/8 = 4/24 + 3/24 = 7/24 роботи.