Запиши звичайні дроби у вигляді десяткових, а потім у вигляді відсотків : 3/5,

7/20,13/25,29/50Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Максим.

3/5 = 6/10 = 60/100 = 0,6 = 60%

7/20 = 35/100 = 0,35 = 35%

13/25 = 52/100 = 0,52 = 52%

29/50 = 58/100 = 0,58 = 58%